Szkolenia

  

  

Regionalny Ośrodek Doskonalenia Kadr SR FSNT NOT od 1976 roku podejmuje działania mające na celu podwyższenie kwalifikacji zawodowych w naszym regionie. Wzorem lat poprzednich przygotowaliśmy Państwu propozycje szkoleń, których szczegółowe dane konkretnego szkolenia znajdują się w zakładkach poniżej.

 

Szkolenia mogą być zorganizowane na zamówienie zgodnie z zakresem Państwa potrzeb oraz oczekiwań, w uzgodnionym terminie oraz na podstawie Państwa lub naszego autorskiego programu. Nasi wykładowcy charakteryzują się szeroką wiedzą oraz posiadają długoletnie doświadczenie w nauczaniu.

 

W celu zgłoszenia uczestnictwa w szkoleniu bądź uzyskania więcej informacji prosimy o kontakt telefoniczny, e-mailowy bądź osobisty. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. Mamy nadzieję, iż proponowany przez nas wachlarz szkoleń, ich wysoki poziom merytoryczny oraz indywidualne podejście do każdego Klienta spotkają się z Państwa uznaniem, a efekty naszej współpracy w znacznym stopniu przyczynią się do odnoszenia sukcesów.

 

***

Jesteśmy placówką, która ma prawnie potwierdzoną działalność szkoleniową. Posiadamy wpis do ewidencji szkół i placówek niepublicznych nr KO.VI.451-10/93 oraz wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem ewidencyjnym 2.20/00082/2005.

 

***

Po ukończeniu szkolenia z wynikiem pozytywnym z zakresu BHP słuchacz otrzymuje zaświadczenie zgodne z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy.

W przypadku pozostałych szkoleń słuchacz otrzymuje zaświadczenie zgodne z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych.

  

 

Szkolenia BHP               Szkolenia energetyczne             Szkolenia pozostałe

  

   

   

    

© 2008 - 2018 SRFSN-T NOT Suwałki, webmaster: KAJA